Založ si blog

Kto dá Matovičovi po papuli?

Zlé decko slovenskej politiky Igor Matovič  sa zase predviedol. Klesajúce preferencie prinútili Matoviča urobiť niečo  čím sa zase dostal na prvé stránky médií. Skrytý vo veľkom  terénnom aute, na ktorom mal namontovaný megafón a s mikrofónom v ruke rušil tlačovku Smeru. Tú scénu, ako sa s ním Kaliňák naťahuje o mikrofón a následnú bitku ako z béčkoveho westernu videlo asi celé Slovensko. 

Igor dosiahol svoje. Všetky médiá to priniesli ako správu dňa. Zaniklo pri tom aj oznámenie prezidentky, že podáva trestné oznámenie za ohováranie na Fica. Starostlivo naplánované  oznámenie takmer nikoho nezaujalo, z čoho prezidentský palác nemal vôbec radosť. Celkom živo si viem predstaviť ten kyslý ksicht našej krásavice Zuzany.

Ale späť k najlepšiemu premiérovi všetkých čias magistrovi Igorovi.

Najviac ma zaujal jeho kvikot keď dostal päsťou od kandidáta na poslanca za stranu Smer Glücka – prezývaného tiež Muhammad Ali.

Bol to krik zbabelca, ktorý dokáže vykrikovať a provokovať spoza plota, ale akonáhle sa plot stratí, tak si pusti do gatí.

Teraz sa dostávame k tomu, prečo som ho nazval zlé decko a nie psychopat alebo daňový podvodník. Pretože dieťa keď je zlé, chová sa neprístojne, nereaguje na dobré slovo a naopak chová sa ešte horšie, hádže sa o zem, tak niekedy jediná možnosť ako ho znormalizovať je jedna výchovná po zadku. Keďže Igor je už veľké decko, tak jedná výchovná po hlave by pomohla asi viac ako 5 psychiatrov.

Takže keď nabudúce uvidíte Igora ako zase má svoj záchvat, tak viete čo máte robiť. Prípadne vám môže poradiť jeho stranícky pacient, pardon, kolega Jožo Pročko.

Človek bez maternice.

27.09.2023

Musím sa priznať, že včera som takmer spáchal samovraždu. Dozvedel som sa z progresívnych médií, že už nie som muž. Pre istotu som si siahol medzi nohy, že či tam mám orgán, ktorý bol dovčera znakom, na základe ktorého mi do rodného listu napísali do kolónky pohlavie – mužské. Zistil som, že tam je. Veď práve na základe tohto vonkajšieho pohlavného znaku, som [...]

Čaputová ako bábka v rukách Lipšica.

25.09.2023

Keď na tlačovej konferencii minulý týždeň generálny prokurátor Žilinka oznámil, že prezidentka sa snažila ovplyvniť stíhanie bývalého policajného prezidenta, vznikla zaujímavá situácia – médiá hlavného prúdu mlčia ako nepripravený študent pri maturite. Viem si živo predstaviť, aký mediálny hurikán by sa strhol keby sa to týkalo Fica, Kollára, [...]

Čierne dodávky smrti. Objavia sa aj na Slovensku?

21.09.2023

Často si kladiem otázku koľko mŕtvych ešte treba, aby sa zastavili jatky na Ukrajine. Nechcem tu rozoberať prečo vznikla táto vojna ani jej príčiny. Jednoduchý naratív zo západu znie, že za všetko môže Vladimír Adolfovič. Či k tejto vojne neprispel aj západ nechávam v tomto momente na posúdenie čitateľom, lebo na rozdiel od našich politikov verím v ich [...]

Justin Trudeau

Nahnevaná India žiada od Kanady stiahnutie desiatok diplomatov

03.10.2023 06:06

India žiada, aby Kanada najneskôr do 10. októbra stiahla z krajiny asi 40 zo súčasných 60 diplomatov. Uviedol to server The Financial Times.

Andrej Danko, SNS, volebná noc

Najväčších skokanov do parlamentu dostali Matovič a Danko. V SNS profitovali hviezdy dezinfoscény

03.10.2023 06:00

Kandidovať z posledných miest kandidátky už nie je beznádejné. Pokiaľ si zvolíte správnu stranu, môže to byť aj výhoda

ceska utocna puska BREN

České útočné pušky BREN 2 sa budú vyrábať na Ukrajine

03.10.2023 06:00

Česko sa chystá umožniť licenčnú výrobu útočných pušiek BREN 2 na Ukrajine. Informujú o tom ukrajinské médiá s odvolaním na české ministerstvo obrany.

Vodopády Studeného potoka, mReportér

Kúpala sa v ňom aj Romana Tabák. Pozrite si obľúbený tatranský potok očami mReportéra

03.10.2023 05:00

Vodopády Studeného potoka sú jedna z najkrajších a veľmi ľahko dostupných turistických atrakcií.

galileo

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 8
Celková čítanosť: 19385x
Priemerná čítanosť článkov: 2423x

Autor blogu

Kategórie