Založ si blog

KDH bude spoluorganizovať Dúhový pochod v Bratislave.

Viete si predstaviť Milana Majerského ako pobehuje v krátkych kožených nohaviciach na Dúhovom pochode organizovanom LGBTI skupinami a za ním sa v alegorickom voze vezie Anna Záborská spolu s vedením KDH, oblečení v dúhových šatách a kričia heslá na podporu manželstiev rovnakého pohlavia?

Takto nejak to vyzeralo na štvrtkovej demonštrácii priaznivcov opozície, keď z tribúny zaznievali prejavy na podporu LGBTI organizácií, ktorým ministerka kultúry škrtla dotácie okrem iného aj na podporu Dúhového pochodu.

Majerský stál na tribúne a usmieval sa priblbo ako Mr.Bean a už som len čakal kedy si dá okolo krku šál vo farbe dúhy. KDH sa správa ako predajná děvka, ktorá zbožne pozerá na svojho sponzora, v tomto prípade s iniciálkami PS. Vyzerá to, že KDH si v boji proti Smeru zafarbilo vlasy na ružovo.

Na druhej strane sa im ani nečudujem. Keď vidia, čo sa deje v EÚ, ako progresívna ideológia preliezla všetky inštitúcie, strany a ich lídri, ktoré sa jej postavia sú nemilosrdne valcované pomocou zastavenia peňazí z EÚ, ktoré sa vždy dokážu schovať za formulu „obavy o právny štát“. Úplné názorne to európski progresívni úradníci predviedli na prípade Poľska.

Predchádzajúcej konzervatívnej vláde PiS zastavili fondy vo výške 76mld eur z obavy o právny štát. Tieto peniaze boli uvoľnené len mesiac po nástupe novej progresívnej Tuskovej vlády. A to napriek tomu, že  táto  vláda  policajným zásahom obsadila verejnoprávnu televíziu, vykopla celé vedenie a zastavila vysielanie.

Viete si predstaviť, že by toto urobila Ficova vláda? To by len bol cirkus z EÚ. Fondy by sme mali zastavené už na druhý deň, novinárske organizácie by kričali ako Matovič keď ho Kaliňák ťahal z auta. 

A čo sa stalo keď to urobila progresívna poľská vláda? Nič! Nepočuť žiadne novinárske hlasy na obranu vyhodených novinárov. Naopak o týždeň nato im EÚ  uvoľnila  76mld eur. Takto vyzerá demonštrácia sily progresívcov. Zdvihnutý prst pre všetkých, ktorí by chceli mať iný názor ako je oficiálny progresívny názor.

Sloboda slova končí tam, kde začína progresívna ideológia.  

Prečo Fico hlasuje v Bruseli ako poslušný prváčik?

25.02.2024

Prvým krok novej poľskej vlády, bolo vysporiadanie sa s TVP čo je Poľská verejnoprávna televízia. Polícia vtrhla do televízie násilím vyviedla pracovníkov televízie, prerušila vysielanie. Takéto niečo Európa nezažila už od čias totality na východe Európy. Sloboda médií, novinárov a právny štát – ten svätý grál Bruselu, pomocou ktorého sa [...]

Naozaj bolo za socializmu tak zle? Porovnanie 35 rokov kapitalizmu a socializmu.

06.02.2024

Tento rok bude 35 rokov od pádu socializmu a začiatku budovania demokracie na Slovensku. Čiže je to takmer rovnaký čas ako trvalo obdobie socializmu v Československu. Preto je vhodný čas na porovnanie týchto dvoch systémov na život obyčajných ľudí, lebo ako tvrdia všetci politici od socializmu po kapitalizmus, vždy im ide o obyčajného človeka. Takže, [...]

Armáda dôchodcov? Priemerný vek ukrajinských vojakov je 43 rokov.

05.02.2024

Predstava progresívnej Európy, že bude dodávať zbrane a Ukrajinci budú hrdinsky zomierať po tisícoch len aby porazili Putina má značné trhliny. Mladí kašlú na vojnu. Mladí chcú žiť a nie zomierať kvôli geopolitickým záujmom USA a Západu. Zoberme do úvahy údaj o priemernom veku ukrajinských vojakov: 43 rokov. To znamená, že pokiaľ tam bojuje časť [...]

Joe Biden

Biden: Odstúpim z kandidatúry, len ak mi to povie 'Lord Všemohúci'. Prezident dostal covid

18.07.2024 07:14

Bidenove vyhlásenia prichádzajú uprostred rastúcich výziev od demokratov, aby stiahol svoju kandidatúru na znovuzvolenie.

čína požiar

Masívny požiar v čínskom nákupnom centre zabil najmenej 16 ľudí

18.07.2024 06:37

Požiar vypukol na prízemí 14-poschodového nákupného centra v meste C'-kung v provincii S'-čchuan.

vojna na Ukrajine

ONLINE: ISW: Ruská propaganda pripravuje Rusov na 10-ročnú vojnu

18.07.2024 06:35, aktualizované: 07:30

Ruské médiá podľa amerického Inštitútu pre štúdium vojny (ISW) pripravujú obyvateľov Ruska na to, že vojna na Ukrajine môže trvať až desať rokov.

Sniper / Ostreľovač /

Šéfka Tajnej služby USA je ochotná vypovedať v parlamente o útoku na Trumpa

18.07.2024 06:16

Poprední republikáni v Kongrese USA vyzvali v stredu Cheatleovú, aby v súvislosti s atentátom na Trumpa odstúpila.

galileo

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 24
Celková čítanosť: 85125x
Priemerná čítanosť článkov: 3547x

Autor blogu

Kategórie